SzukajRadcy.pl
SANDRA SEKUŁA-BARAŃSKA

SANDRA SEKUŁA-BARAŃSKA

Kancelaria Dentons

Miasto
Warszawa
Adres
Zajęcza 4, 00-351
Telefon
+48 22 242 58 82
Numer uprawnień
WA-12172
Rok rozpoczęcia działalności
2016-05-11
obszary praktyki:
budowlane
energetyczne
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
ochrona środowiska
geologiczne i górnicze
nieruchomości
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
działalność gospodarcza
konsumenckie
O Mnie

Jestem radcą prawnym, mam ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej klientów. Od 2021 r. jestem związana z kancelarią Dentons w Warszawie.

 

Specjalizuję się w prawie regulacyjnym, w szczególności w prawie ochrony środowiska, prawie wodnym i prawie energetycznym.

 

Doradzałam w zakresie ryzyka środowiskowego i regulacyjnego w różnych projektach inwestycyjnych i infrastrukturalnych, transakcjach M&A i nieruchomościowych, w zakresie zgodności z polskimi i unijnymi wymogami środowiskowymi i regulacyjnymi, a także w sporach środowiskowych.

 

Mam doświadczenie w wyłączaniu gruntów z produkcji rolnej i leśnej, w prowadzeniu procesów due diligence oraz uzyskiwaniu i przenoszeniu pozwoleń środowiskowych i operacyjnych.

 

Przygotowuję i opiniuję umowy w zakresie projektów inwestycyjnych i transakcji nieruchomościowych, znam FIDIC. Reprezentuję klientów przed organami publicznymi i sądami, zwłaszcza przed sądami administracyjnymi.

 

Mówię po angielsku, niemiecku i rosyjsku, moim ojczystym językiem jest język polski. Jestem radcą prawnym wpisanym na listę prawników świadczących usługi w języku niemieckim, prowadzoną przez Ambasadę Niemiec w Warszawie.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.