SzukajRadcy.pl
TOMASZ KLEMT

TOMASZ KLEMT

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Klemt

Miasto
Gorzów Wielkopolski
Adres
Londyńska 12/B8, 66-400
Telefon
+48 508627341
Numer uprawnień
WA-14498
Rok rozpoczęcia działalności
2019-05-22
obszary praktyki:
cywilne
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
compliance
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
ubezpieczeniowe
fundacje i stowarzyszenia
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca Prawny, ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. 

 

Absolwent prawa na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego oraz finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, co pozwala mu harmonijnie rozumieć oraz łączyć wymogi prawa i potrzeby biznesowe Klientów.

 

Specjalizuje się w zagadnieniach dot. prawa cywilnego, europejskiego prawa administracyjnego, prawie ubezpieczeniowym, ochronie danych osobowych, prawie handlowym  oraz compliance. Szerokie doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych Warszawskich kancelariach prawnych, wyróżnionych m.in. w rankingach: The Legal 500, Chambers and Partners i Rankingu Kancelarii Prawnej Rzeczpospolitej.

 

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pełnienie funkcji kluczowej Chief Compliance Officer (CCO) w towarzystwie ubezpieczeń, wdrożenie RODO w instytucjach publicznych i biznesie, pełnienie funkcji koordynatora współpracy z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, doradztwo dla jednostek finansów publicznych (m.in. PFRON).

Stypendysta i laureat programów krajowych i zagranicznych, m.in. Prezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn.

Mapa
Materiały wideo
Porady radcy prawnego

Na co zwrócić uwagę podpisując umowę agencyjną?

*Pośrednicy z różnych branż często spotykają się z propozycją zawarcia umowy agencyjnej. Gdzie została uregulowana, na czym polega, jakie są prawa i obowiązki stron umowy? – to najczęstsze pytania dotyczące tego dokumentu.

Na co zwrócić uwagę podpisując umowę agencyjną?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.