SzukajRadcy.pl
ARTUR ZAWOLSKI

ARTUR ZAWOLSKI

Michalak Kosicka Zawolski i Partnerzy Radcowie Prawni

Miasto
Warszawa
Adres
Narbutta 19A, 02-536
Telefon
22 622 64 39
Numer uprawnień
WA-6413
obszary praktyki:
bankowe
administracyjne (w tym postępowanie)
upadłościowe
reprywatyzacja
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
fundacje i stowarzyszenia
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny, partner i współzałożyciel MKZ Partnerzy. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, Wydziału Prawa i Administracji (1998) i Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji (1996). Świadczy pomoc prawną od ponad 15 lat. Zdobywał doświadczenie prawne i biznesowe pracując m.in. w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych /PAIiIZ/ realizując projekty w zakresie wsparcia w ramach pomocy publicznej dla inwestujących w Polsce przedsiębiorstw zagranicznych.

Obecnie bierze bezpośredni udział w obsłudze prawnej i projektowej inwestycji kapitałowych, w tym zagranicznych w Polsce. Jest aktywnym doradcą prawnym i biznesowym na rynku PE i VC. Organizuje procesy restrukturyzacyjne przedsiębiorstw.

Mec. Zawolski kieruje w Kancelarii zespołem prawa korporacyjnego i inwestycji. Specjalizuje się m.in. w prawie handlowym, administracyjnym i nieruchomościach. Współpracuje z firmami z branży IT i e-commerce. Od powstania ponad 5 lat temu organizuje i nadzoruje prace Chinese Desk w Kancelarii.

Świadczy pomoc prawną także w języku angielskim.

Mapa
Porady radcy prawnego

Uchylenie zawieszenia biegu terminów procesowych

16 maja 2020 roku weszła w życie ustawa z dnia 14 maja 2020 roku o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zwana popularnie jako „Tarcza 3.0.”. Wprowadza ona m.in.

Uchylenie zawieszenia biegu terminów procesowych
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.