SzukajRadcy.pl
MACIEJ SAWCZUK

MACIEJ SAWCZUK

KPMG Tax M. Michna sp. k.

Miasto
Warszawa
Adres
Inflancka 4A, 00-189
Telefon
+48 662 066 167
Numer uprawnień
WA-16666
obszary praktyki:
compliance
cywilne
podatki
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Miło mi, że odwiedzają Państwo mój profil zawodowy. Jako radca prawny specjalizuję się w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców.

 

Obszary mojej specjalizacji i praktyki obejmują szeroko pojęte prawo gospodarcze prywatne i podatkowe, zwłaszcza podatek dochodowy od osób prawnych (CIT).

 

Praca i ponad 5 letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie doradczej z Wielkiej Czwórki (KPMG) połączone z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analizy prawa i używania systemów wyszukiwawczych (tax and legal research) pozwalają mi tworzyć rozwiązania korzystne i bezpieczne z punktu widzenia interesu Klienta.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się również w mediach. Zachęcam do zapoznania się z artykułami tematycznymi, do których linki znajdują się poniżej.

Chętnie skonsultuję z Państwem bieżące problemy prawne. Zapraszam do kontaktu!

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.