SzukajRadcy.pl
PIOTR TUROWICZ

PIOTR TUROWICZ

Miasto
Warszawa
Adres
Skalbmierska 14/43, 01-848
Telefon
602650680
Numer uprawnień
WA-4870
obszary praktyki:
cywilne postępowanie
fundacje i stowarzyszenia
imigracyjne
karne
nieruchomości
pracy
prawa człowieka
prawo o ruchu drogowym
prawo spółek handlowych
sportowe
O Mnie

Posiadam szerokie i ugruntowane doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego. Prowadzę i nadzoruję transakcje handlowe, przekształcenia form prawnych przedsiębiorców, a także pomagam w zakończeniu działalności.

Uczestniczę w posiedzeniach sądowych przed sądami wszystkich instancji, prowadzę negocjacje, przygotowuję i opracowuję wszelkiego rodzaju dokumenty niezbędne do prowadzenia biznesu.Pomagam przedsiębiorcom, osobom fizycznym i organizacjom społecznym, w tym aktywnie działam pro bono.

Znam biegle język angielski oraz język rosyjski na poziomie B2 (w dalszym ciągu się uczę).

Świadcząc pomoc prawną kieruję się dobrem klientów, etyką radcowską i efektywnością proponowanych rozwiązań, zapraszam do współpracy.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.