SzukajRadcy.pl
EWA LANGE

EWA LANGE

EWA LANGE

Miasto
Warszawa
Adres
Zenona Klemensiewicza 5a/171, 01-318
Telefon
603651712
Numer uprawnień
WA-4818
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
bankowe
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
arbitraż i mediacje
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Wykonuję zawód radcy prawnego od 20 lat. 

Rozpoczynałam pracę zawodową w kancelarii Amhurst Brown, w której zajmowałam się obsługą podmiotów gospodarczych, oraz współpracowałam przy procesach prywatyzacyjnych. Następnie moja droga zawodowa związana była z Kancelarią Radcy Prawnego Piotra Lisieckiego, w której to  zajmowałam się  zagadnieniami prawnoautorskimi, obsługą podmiotów gospodarczych oraz negocjacjami umów. Obecnie moja droga zawodowwa zwiazana jest z bankowością.

Moją wiedzę z zakresu prawa autorskiego wykorzystuję obecnie w przygotowywaniu i opiniowaniu umów z zakresu sprawe gospodarczych, systemów IT, tzw. umów wdrożeniowych, w których zabezpieczenie systemów informatycznych jest istotne.

Ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Prawo Miedzynarodowe, oraz kursy na mediatora. 

Obecnie jestem wpisana na listę Mediatorów przy Okregowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie  oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych.

Czynnie biorę udział w pracach samorzadu radcowskiego. Jestem wykładowcą na aplikacji prowadzonej przez OIRP Warszawa , a także drugą kadencję zastępcą rzecznika dyscyplinarnego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.