SzukajRadcy.pl
WALDEMAR ANTONIUK

WALDEMAR ANTONIUK

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO WALDEMAR ANTONIUK

Miasto
Hajnówka
Adres
Ks. I. Wierobieja 2/1, 17-200
Telefon
+48668479071
Numer uprawnień
BŁ/BŁ/1047
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne
imigracyjne
karne
pracy
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Od 2014 roku jestem radcą prawnym, wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Rady Radców Prawnych w Białymstoku. Posiadam doświadczenie w zakresie funkcjonowania i postępowań prowadzonych przez organy administracji rządowej. Oferuję kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz instytucji.

Zajmuję się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i postępowań administracyjnych. Oferuję zarówno reprezentację w sprawach sądowych, przed organami administracji, jak i doraźne porady prawne oraz stałą obsługę prawną dla przedsiębiorców.

Każdy klient jest przeze mnie traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością.

Mapa
Pliki
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.