SzukajRadcy.pl
KAMIL JÓŹWIAK

KAMIL JÓŹWIAK

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Jóźwiak

Miasto
Grudziądz
Adres
Chełmińska 115, 86-300
Telefon
+48606908654
Numer uprawnień
Tr-1133
obszary praktyki:
cywilne
karne
działalność gospodarcza
sukcesja
prawo spółek handlowych
nieruchomości
rodzinne i opiekuńcze
upadłościowe
umowy gospodarcze (handlowe)
cywilne postępowanie
O Mnie

Nazywam się Kamil Jóźwiak i jestem radcą prawnym.

Lubię analizować, szukać argumentów oraz rozwiązań i to właśnie dlatego wybrałem zawód radcy prawnego. W każdej codziennej czynności – od analizy umów, tworzenia środków zaskarżania czy udzielania porad – towarzyszy mi pytanie „A co, jeśli…?”. To właśnie dlatego patrzę głębiej, szukając odpowiedzi, by jak najlepiej działać w interesie Klienta.

Doświadczenie zdobywałem pracując w kancelarii radcy prawnego oraz biurze syndyka. Od 2012 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, a od 2016 roku prowadzę własną kancelarię. Doceniam zaufanie, którym obdarzają mnie Klienci. Poświęcam im jak najwięcej czasu, patrząc na problemy kompleksowo. Dzięki temu wiele osób i firm powierza mi kolejne sprawy, wraca do mnie ze swoimi problemami. Najważniejsza jest dla mnie relacja, która daje Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Kancelarię prowadzę w Grudziądzu, ale działam na terenie całego kraju. Prywatnie - mąż i ojciec. Miłośnik psów rasy Cavalier King Charles Spaniel i dumny posiadacz jednego z nich. Porzuciłem marzenia o dziennikarstwie muzycznym, ale nie porzuciłem zamiłowania do muzyki (blues, jazz, soul, szeroko pojęty rock), przy której mógłbym spędzać długie godziny.

Mapa
Pliki
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.