SzukajRadcy.pl
KONRAD BIRECKI

KONRAD BIRECKI

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Birecki

Miasto
Ciecierzyce, gm. Deszczno, pow. gorzowski
Adres
Osiedlowa 22A, 66-446
Telefon
+48608824409
Numer uprawnień
ZG/G/328
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
pracy
rodzinne i opiekuńcze
medyczne
prawo spółek handlowych
budowlane
zamówienia publiczne
umowy gospodarcze (handlowe)
administracyjne (w tym postępowanie)
O Mnie

Misją kancelarii, którą prowadzi radca prawny Konrad Birecki jest kompleksowa pomoc prawna w szczególności z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, gospodarczego, handlowego i prawa medycznego.

Kancelaria Radcy Prawnego Konrad Birecki zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, podmiotów leczniczych, przedsiębiorców, nie tylko w Gorzowie Wlkp. i gminie Deszczno, ale i innych miejscowości, w tym Szczecina i Zielonej Góry.

Radca prawny Konrad Birecki pomoże w przygotowaniu pism procesowych, projektów umów, i innych aktów prawnych, doradzi w sprawach cywilnych, rodzinnych (rozwodowych, podziału majątku), spawach spadkowych (o dział spadku, zachowek), pracowniczych (odwołania od wypowiedzenia/rozwiązania stosunku pracy, nierównego traktowania w zatrudnieniu, mobbingu), medycznych (odszkodowania, zadośćuczynienia za błędy w sztuce medycznej, naruszenia praw pacjenta), a także zapewnia reprezentacje klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej.

Wszystkie sprawy są prowadzone z należytą starannością i zaangażowaniem, z dbałością o dobro klienta.

Mapa
Porady radcy prawnego

Jesteś mobbingowany - przysługują ci roszczenia

Każdy pracodawca jest zobowiązany przeciwdziałać mobbingowi ( art. 94 3 § 1 KP). Jeśli podjęte przez pracodawcę w tym celu działania nie będą skuteczne lub pracodawca w ogóle ich nie podejmie, będzie odpowiedzialny wobec pracownika.

Jesteś mobbingowany - przysługują ci roszczenia
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.