SzukajRadcy.pl
MAREK SZPAK

MAREK SZPAK

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Szpak

Miasto
Wrocław
Adres
Krakowska 88ce/113, 50-427
Telefon
+48608499096
Numer uprawnień
WR-4077
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
upadłościowe
nieruchomości
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Szpak we Wrocławiu świadczy szeroki zakres usług prawniczych polegających na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz reprezentacji Klientów przed sądami i urzędami.

Za cel stawiam sobie zapewnienie pomocy prawnej jak najwyższej jakości. Jest ona świadczona na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W realizacji wyznaczonych zadań jestem konsekwentny i zorientowany na zapewnienie optymalnych efektów. Sporządzając pisma procesowe i pozasądowe, kieruję się skutecznością i celowością działania. Na co dzień bazuję na zdobytym kilkuletnim doświadczeniu, nieustannie poszukując nieodkrytych dróg, zgłębiając najnowsze orzecznictwo i literaturę przedmiotu.

Moim priorytetem jest Klient. Dbam o to, aby wzajemne relacje były pełne otwartości, życzliwości i dyskrecji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów merytorycznych.

www.kancelariaszpak.pl

Mapa
Porady radcy prawnego

Czym jest zmowa przetargowa?

Zmowa przetargowa to uzgadnianie przez przedsiębiorców przystępujących do przetargu lub przez tych przedsiębiorców i organizatora warunków składanych ofert, w szczególności zakresu prac lub ceny.

Czym jest zmowa przetargowa?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.