SzukajRadcy.pl
JOANNA EWELINA CZABAN

JOANNA EWELINA CZABAN

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Czaban

Miasto
Kraków
Adres
Al. 29 Listopada 193C/17, 31-241
Telefon
+48515654055
Numer uprawnień
KR-3773
obszary praktyki:
cywilne
administracyjne (w tym postępowanie)
szkolnictwo wyższe
pracy
ochrona danych osobowych
nieruchomości
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Posiadam ponad 10-letnie praktyczne doświadczenie w zakresie tworzenia, interpretacji i stosowania prawa. Specjalizuję się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, nieruchomości, ochrony danych osobowych oraz ochrony praw konsumentów. Wspieram przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu oraz osoby fizyczne w ich codziennych problemach prawnych.

Oferuje Klientom nowoczesny model świadczenia usług, a jednocześnie prostą komunikację z nastawieniem na indywidualne oczekiwania i potrzeby Klientów. Przyjęte rozwiązania pozwalają na dostęp do profesjonalnych usług prawnych praktycznie każdemu przedsiębiorcy i osobie fizycznej niezależnie od ich lokalizacji, czy preferowanej formy komunikacji. Celem Kancelarii jest budowanie z Klientami relacji opartych na szacunku, cierpliwości, zaufaniu oraz zrozumieniu Ich potrzeb. Każda sprawa prowadzona jest z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.