SzukajRadcy.pl
TOMASZ GRZEGORZ FURMANEK

TOMASZ GRZEGORZ FURMANEK

Kancelaria AT CARTER

Miasto
Kraków
Adres
Bochenka 22/27, 30-693
Telefon
+48600096607
Numer uprawnień
KR-4414
obszary praktyki:
autorskie
cywilne
działalność gospodarcza
konsumenckie
nowe technologie
podatki
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
sportowe
prawo spółek handlowych
O Mnie

Od początku mojej drogi zawodowej wybrałem specjalizację w dziedzinie podatków, spółek, prawa pracy, cywilnego, gospodarczego oraz własności intelektualnej. Ten zakres obsługi jest najbliższy każdemu przedsiębiorcy, którzy regularnie znajdują u mnie odpowiedzi na pojawiające się w ich działalności pytania. Zawsze priorytetem jest dla mnie dobry kontakt i osiągnięcie celu klienta.

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowaną kancelarią prawno–podatkową radcy prawnego Katarzyny Walasek, zdobyłem doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu kontroli i postępowań podatkowych, a także w sporządzaniu umów i rejestracji spółek, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii podatkowych. W obszarze mojej praktyki znajdują się również kwestie z zakresu ochrony majątkowych i osobistych praw autorskich.Jestem absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Prywatnie, pasjonuję się sportem. Kiedyś zdobywałem medale w lekkiej atletyce, dziś jestem stałym bywalcem boxów crossfitowych i kortów do badmintona. Sport nauczył mnie wytrwałości, konsekwencji i samodzielnego podnoszenia poprzeczki. Rozumiem, iż sukces wymaga nie tylko wiary ale przede wszystkim ogromu pracy i doskonałej organizacji. Te cechy wykorzystuję w pracy na rzecz klientów.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.