SzukajRadcy.pl
MACIEJ SOKOŁOWSKI

MACIEJ SOKOŁOWSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Sokołowski

Miasto
Świdnik
Adres
Niepodległości 17/60, 21-040
Telefon
+48535501511
Numer uprawnień
Lb-1537
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
ochrona danych osobowych
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
upadłościowe
restrukturyzacyjne
fundacje i stowarzyszenia
O Mnie

Zajmuję się poradnictwem i reprezentacją przed sądami i organami w sprawach cywilnych (w tym dotyczących umów), spadkowych, dotyczących nieruchomości, gospodarczych, pracowniczych i administracyjnych.

Szczególnym obszarem moich zainteresowań i praktyki są sprawy z zakresu:

  • prawa oświatowego - ukończyłem podyplomowe studia na kierunku Organizacja i Zarządzanie Oświatą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Prowadzę obsługę prawną jednostek oświatowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Udzielam indywidualnych porad i konsultacji prawnych dyrektorom, nauczycielom, pracownikom oświaty, rodzicom - w kwestiach oświatowych, pracowniczych, dyscyplinarnych, organizacyjnych
  • ochrony danych osobowych - jestem wieloletnim Inspektorem Ochrony Danych, a wcześniej Administratorem Danych Osobowych w instytucjach publicznych i prywatnych.

Ukończyłem aplikację sądową w okręgu Sądu Okręgowego w Lublinie, zwieńczoną egzaminem sędziowskim. Na listę radców prawnych zostałem wpisany w 2011 roku.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.