SzukajRadcy.pl
PIOTR KOSTECKI

PIOTR KOSTECKI

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kostecki

Miasto
Lublin
Adres
Głowackiego 35/338, 20-060
Telefon
+48605609772
Numer uprawnień
Lb-2264
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
ubezpieczeniowe
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kostecki z siedzibą w Lublinie oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, <a>prawa pracy i ubezpieczeń społecznych</a> oraz prawa odszkodowawczego. Zajmujemy się również sprawami związanymi z polisolokatami, zwrotami prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę kredytu oraz <a>uzyskaniem odszkodowania z OC sprawcy</a>. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, spółek oraz instytucji. Kancelaria podejmuje się również reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

Oferujemy szeroki wachlarz <a>usług prawnych</a> zarówno na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i Klientów indywidualnych – w zakresie stałej obsługi prawnej, a także jednorazowych zleceń. Swoją ofertę kierujemy w stronę Klientów z Lublina, a także całego województwa lubelskiego. Gwarantujemy fachową i rzetelną obsługę, indywidualne podejście oraz przejrzyste warunki współpracy.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.