SzukajRadcy.pl
MICHAŁ PIETRZAK

MICHAŁ PIETRZAK

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pietrzak

Miasto
Olsztyn
Adres
Okopowa 14/5, 10-075
Telefon
+48783294790
Numer uprawnień
OL-1862
obszary praktyki:
arbitraż i mediacje
cywilne
karne
rodzinne i opiekuńcze
prasowe
O Mnie

Ukończyłem wydział prawa Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Od 2014r. pozostaje członkiem Olsztyńskiej Izby Radców Prawnych.

Pozostaje mediatorem wpisanym przy liście mediatorów prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie dla obszaru województwa Warmińsko- Mazurskiego. Posiadam uprawnienia do sporządzania ugód egzekwowanych przez Sądy i komorników.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, odszkodowawczym, w tym wobec skarbu państwa, karnym.

W swojej praktyce wielokrotnie występowałem przed Sadami powszechnymi oraz instytucjami administracyjnymi. Między innym wielokrotnie reprezentowałem klientów w sprawach rozwodowych, dot. podziału majątku, odszkodowań z tytułu wypadków, w postępowaniach karnych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.