SzukajRadcy.pl
ALEKSANDRA MAŁYSZKA

ALEKSANDRA MAŁYSZKA

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Małyszka

Miasto
Częstochowa
Adres
Świętego Rocha 6, 42-202
Telefon
+48660456504
Numer uprawnień
OP-1232
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
rodzinne i opiekuńcze
nieruchomości
karne
O Mnie

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu.

W 2011 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas studiów rozwijała zainteresowania związane z prawem udzielając się w wydziałowym Naukowym Kole Prawa Karnego oraz odbywając praktykę w kancelarii adwokacko-radcowskiej we Wrocławiu. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego pod kierunkiem naukowym dr hab. Barbary Mielnik.

W latach 2012 – 2015 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. W trakcie aplikacji zdobywała doświadczenie współpracując z kancelariami radcowskimi i adwokackimi w województwie śląskim. W 2015 roku złożyła z wynikiem pozytywnym zawodowy egzamin radcowski, uzyskując wpis na listę radców prawnych.

Od 2015 roku prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Częstochowie ul. Świętego Rocha 6, oddział Miedźno ul. W. Jagiełły 64. Świadczy usługi na rzecz podmiotów prywatnych oraz gospodarczych. W ramach działalności Kancelarii Radcy Prawnego przeprowadziła szereg postepowań z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego, zyskując grono zadowolonych klientów.

W swojej codziennej pracy z Klientami cechuje się sumiennością, rzetelnością i zaangażowaniem w powierzone jej sprawy, każdą sprawę traktuje indywidualnie. Dzięki temu może zaproponować adekwatne i najkorzystniejsze rozwiązania oraz metody współpracy. Świadcząc usługi prawne dba o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i etycznych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.