SzukajRadcy.pl
MARTA HEISER

MARTA HEISER

radca prawny Nowy Tomyśl

Miasto
Nowy Tomyśl
Adres
Poznańska 22/216, 64-300
Telefon
+48663650825
Numer uprawnień
PZ-3277
obszary praktyki:
cywilne
sukcesja
bankowe
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
umowy gospodarcze (handlowe)
cywilne postępowanie
rodzinne i opiekuńcze
nieruchomości
rolne
O Mnie

Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych i firmowych. Prowadzę sprawy cywilne, m.in. rozwodowe, podział majątku, kontakty z dziećmi, spadkowe, o zapłatę wierzytelności, bankowe - w tym o unieważnienie umów frankowych, jak również sprawy karne i administracyjne jak: odwołania od decyzji, skargi do sądu administracyjnego.

Klientom firmowym doradzam w sprawach umów spółek, przekształceń spółek, wpisów do KRS, z prawa handlowego, tworzę umowy o współpracy, umowy pracownicze, prowadzę sprawy sądowe, prawo pracy, sprawy o zapłatę.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, w tym dużych spółek giełdowych, ze specjalizacją w zakresie transakcji deweloperskich i prawnych aspektów dotyczących nieruchomości. Posiadam wiedzę praktyczną w zakresie tworzenia i przekształcania spółek oraz opiniowania umów handlowych, tworzenia umów, w tym w zakresie konsorcjów spółek giełdowych oraz umów wielostronnych i tworzenia regulacji wewnętrznych firm - regulaminów, ogólnych warunków umów, uchwał i pełnomocnictw. Specjalizuję się w prawie bankowym, doświadczenie nabyłam jako prawnik in house i menedżer ds. prawnych w centrali Banku Zachodniego WBK S.A. w Poznaniu. Posiadam doświadczenie w sprawach procesowych zarówno prowadzonych przed sądami cywilnymi, gospodarczymi, sądami pracy, czy sądami ubezpieczeń społecznych, jak i przed sądami administracyjnymi.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.