SzukajRadcy.pl
MARCIN SITNICKI

MARCIN SITNICKI

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Sitnicki

Miasto
Pleszew
Adres
Poznańska 31, 63-300
Telefon
+48662001079
Numer uprawnień
PZ-4592
obszary praktyki:
nieruchomości
cywilne
administracyjne (w tym postępowanie)
rolne
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Radca Prawny Marcin Sitnicki jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz - 4592.

Jego specjalizacją jest prawo nieruchomości. Nieruchomościami zajmuje się od ponad 20 lat. Nieruchomości w aspekcie prawnym są dla niego prawdziwą pasją.

Regulowanie stanów prawnych nieruchomości, obrót nieruchomościami, zasiedzenia, odszkodowania za nieruchomości, księgi wieczyste, odzyskiwanie utraconych nieruchomości, sprawy spadkowe - to świat, w którym funkcjonuje i porusza się od wielu lat.

Problematyką nieruchomości Radca Prawny Marcin Sitnicki zajmuje się w wielu wymiarach i aspektach.

Marcin Sitnicki jest również czynnym Rzeczoznawcą Majątkowym, o uprawnieniach zawodowych nr 4596, posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości. Pełni także funkcję biegłego sądowego w dziedzinie szacowania nieruchomości.

Kancelaria specjalizuje się również w sprawach cywilnych, rodzinnych i administracyjnych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.