SzukajRadcy.pl
AGNIESZKA NIKLAS-SŁODZINKA

AGNIESZKA NIKLAS-SŁODZINKA

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Niklas-Słodzinka

Miasto
Kościan
Adres
Poznańska 26, 64-000
Telefon
+48609410674
Numer uprawnień
Pz-4327
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
cywilne
cywilne postępowanie
administracyjne (w tym postępowanie)
nieruchomości
działalność gospodarcza
budowlane
pracy
umowy gospodarcze (handlowe)
ubezpieczeniowe
O Mnie

Radca prawny Agnieszka Niklas-Słodzinka specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym, pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie administracyjnym oraz prawie odszkodowań gospodarczych ( o odszkodowanie i zadośćuczynienie).

W obszarze prawa rodzinnego pomoc prawna obejmuje udzielanie porad prawnych i reprezentację klientów w sprawach o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, uregulowanie władzy rodzicielskiej, a także innych spraw np. o podział majątku wspólnego.

Usługi z zakresu prawa cywilnego obejmują udzielanie porad prawnych, opracowywanie projektów umów, opinii prawnych, reprezentacja klientów przed sądami w sprawach o zapłatę, o eksmisję, służebność, o ustalenie istnienia umowy, ochronę dóbr osobistych, pozbawienie tytułu wykonawczego wykonalności i wielu innych oraz sprawach wieczystoksięgowych.

Radca prawny Agnieszka Niklas-Słodzinka oferuje pomoc prawną w sprawach spadkowych związanych z dziedziczeniem. Reprezentuje klientów przed sądem i doradza w sprawach o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu i ustawy, odrzucenie i przyjęcie spadku, dział spadku.

W sprawach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych doradztwo i reprezentacja klientów przed sądami obejmuje sprawy o zapłatę zaległego wynagrodzenia, odwołania w razie nieuzasadnionego lub niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę, nawiązanie i ustanie stosunku pracy, odwołania od decyzji ZUS w sprawach o rentę i emeryturę.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Niklas-Słodzinki obejmuje także spacjalizację w sprawach z zakresu odszkodowania i zadośćuczynienia za szkodę na osobie na skutek wypadków komunikacyjnych, wypadków losowych, za zmarnowany urlop, wypadków przy pracy oraz odszkodowań majątkowych z OC i AC. Osoby, które nie uzyskały należnego odszkodowania bądź zadośćuczynienia mogą liczyć na pomoc na każdym etapie postępowania przedsądowego, jak i reprezentację przed wszystkimi sądami.

W obszarze prawa administracyjnego Kancelaria udziela porad prawnych i reprezentuje przed organami administracyjnymi oraz sądami administracyjnymi.

Radca Prawy reprezentuje także podmioty gospodarcze w procesach sądowych.

Obszar działania Kancelarii to województwo wielkopolskie, w tym powiat kościański i miasto Kościan. Kancelaria współpracuje z klientami z całej Polski.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.