SzukajRadcy.pl
AGATA LEGAT

AGATA LEGAT

Agata Legat

Miasto
Poznań
Adres
Sporna 11/1, 61-709
Telefon
+48795470281
Numer uprawnień
Pz-2959
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
nieruchomości
ochrona środowiska
budowlane
O Mnie

Obsługuję przedsiębiorców w obszarze prawa administracyjnego. Specjalizuję się w prawie nieruchomości, prawie budowlanym, prawie ochrony środowiska.

Wspieram biznes w poszukiwaniu prostych rozwiązań dla skomplikowanych spraw.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach przed organami administracji i sądami administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w sprawach budowlanych, środowiskowych, karnoadministracyjnych oraz ze skarg na uchwały jednostek samorządu terytorialnego.

Doradzam i pomagam m.in. w nabywaniu nieruchomości, prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, usługowych, produkcyjnych, w sprawach o odszkodowania, opłaty związane z nieruchomościami, nakładanie administracyjnych kar pieniężnych.

Jestem autorką publikacji poświęconych tematyce prawa budowlanego i planowania przestrzennego, w tym monografii pt. „Prawo budowlane. Najważniejsze zagadnienia z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 19.09.2020 r.”, która ukazała się nakładem wydawnictwa ODDK.

Od 18 lat pracuję w Kancelarii Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu, której jestem wspólnikiem i w której kieruję zespołem prawa administracyjnego świadczącym pomoc na rzecz klienta biznesowego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.