SzukajRadcy.pl
PIOTR GAJEWSKI

PIOTR GAJEWSKI

Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Piekary Śląskie
Adres
Bytomska 109, 41-940
Telefon
+48601435765
Numer uprawnień
KT 4575
obszary praktyki:
cywilne
spółdzielcze
nieruchomości
rodzinne i opiekuńcze
sukcesja
ubezpieczeniowe
arbitraż i mediacje
O Mnie

Kancelaria świadczy profesjonalną obsługę prawną na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Zarządców Wspólnot Mieszkaniowych, a także prowadzi profesjonalną obsługę w sprawach spadkowych i majątkowych na rzecz osób fizycznych.

Radca prawny Piotr Gajewski posiada oprócz wyższego wykształcenia prawniczego także wyższe wykształcenie ekonomiczne, jak również wykształcenie techniczne w zakresie techniki budowy maszyn i zawodowe w zakresie elektromechaniki.

Od 1996 r. pracuje z mec. Ewą Gajewską - radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem, z którą na bieżąco konsultuje wiele zagadnień prawnych, między innymi z dziedziny spółdzielczości.

Prowadzi działalność gospodarczą nieprzerwanie od 1997 r. dzięki czemu jest w stanie udzielać Klientom rad praktycznych.

Więcej informacji na stronie internetowej Kancelarii.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.