SzukajRadcy.pl
DAWID PSZCZÓŁKA

DAWID PSZCZÓŁKA

Kancelaria Radcy prawnego Dawid Pszczółka

Miasto
Rybnik
Adres
Jana III Sobieskiego 3/3, 44-200
Telefon
+48601566287
Numer uprawnień
KT 4684
obszary praktyki:
upadłościowe
cywilne postępowanie
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
restrukturyzacyjne
arbitraż i mediacje
zabezpieczenia wierzytelności umownych
budowlane
O Mnie

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Prowadzę indywidualną kancelarię radcy prawnego.

W swojej pracy zawodowej oprócz wiedzy merytorycznej, którą stale doskonalę stawiam przede wszystkim na relacje interpersonalne z klientem.

Zależy mi szczególnie na zapewnieniu klientom przyjaznej i swobodnej atmosfery co stanowi podstawę udanej i satysfakcjonującej współpracy na każdym jej etapie.

Powierzone mi zadania realizuję sumiennie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem, kierując się zasadami etyki zawodowej.

W mojej kancelarii świadczę kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, osób prawnych oraz organów samorządowych. Specjalizuję się w szczególności w prawie upadłościowym (upadłość konsumencka i upadłość przedsiębiorców), prawie rodzinnym, prawie cywilnym, prawie administracyjnym i postępowaniu sądowoadministracyjnym oraz w bieżącej obsłudze prawnej firm.

Znam również język angielski dla prawników – .„Legal English”. Ukończyłem z oceną bardzo dobrą kurs „International Legal English – Key Terminology” oraz szkolenie „English Contracts for Polish Purposes” organizowane przez Specjalistyczną Szkołę Prawniczego Angielskiego „Transkrypt – Legal English Expert” w Warszawie. W miarę możliwości stale doskonalę swoje umiejętności językowe z zakresu specjalistycznej terminologii prawniczej.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.