SzukajRadcy.pl
MICHAŁ WRĘCZYCKI

MICHAŁ WRĘCZYCKI

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wręczycki

Miasto
Katowice
Adres
Pukowca 15/bud. B, 40-847
Telefon
+48799904600
Numer uprawnień
KT 4792
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
Unii Europejskiej
konsumenckie
upadłościowe
restrukturyzacyjne
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
prawo spółek handlowych
O Mnie

Radca prawny wpisany na listę przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

W trybie stacjonarnym ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, broniąc pracy magisterskiej z zakresu ochrony konsumentów jako kredytobiorców kredytów wyrażonych w walutach obcych.

Nominowany w plebiscycie na najlepszą pracę magisterską z zakresu ochrony konsumentów organizowanego przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu instytucjach i organach administracji publicznej, a także świadcząc usługi na rzecz wiodących śląskich oraz warszawskich kancelarii prawnych.

Nie zasiada w kancelarii za ciężkim dębowym biurkiem z rustykalną zieloną lampą. Nie prowadzi też branżowego bloga. Skupia się jedynie na tym, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w sposób dopasowany do potrzeb Klienta. Rozwiązania dopasowuje do indywidualnych oczekiwań, a współpracę kreuje na elastycznych zasadach.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.