SzukajRadcy.pl
MARTYNA GIERA

MARTYNA GIERA

Kancelaria Radcy Prawnego Martyna Giera

Miasto
Żory
Adres
Rybnicka 212D, 44-240
Telefon
+48514795507
Numer uprawnień
KT 4723
obszary praktyki:
autorskie
zamówienia publiczne
prawo spółek handlowych
ubezpieczeniowe
pracy
podatki
konsumenckie
umowy gospodarcze (handlowe)
ochrona danych osobowych
O Mnie

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończyła aplikację radcowską, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu Zamówień Publicznych i Partnerstwa publiczno – prywatnego organizowanych przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Nie poprzestając na dotychczasowych osiągnięciach kontynuuje swój rozwój jako słuchacz podyplomowych studiów z zakresu podatków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Współautorka publikacji naukowych z zakresu zagadnień planistycznych. Doświadczenie zdobywała odbywając praktyki oraz pracując w kancelariach prawnych na Śląsku specjalizujących się w obsłudze klientów korporacyjnych oraz jednostek samorządu terytorialnego (w szczególności w zakresie tworzenia przepisów prawa miejscowego, gospodarki nieruchomościami, zamówień publicznych, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, podatków i opłat lokalnych).

Na co dzień pomaga przedsiębiorcom zmagać się z trudami prowadzenia efektywnej działalności. Biegle posługuje się językiem angielskim, w wolnych chwilach przyswaja podstawy języka hiszpańskiego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.