SzukajRadcy.pl
MAGDALENA MARCINIAK

MAGDALENA MARCINIAK

Telefon
605460100
Numer uprawnień
WA-13575
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
zamówienia publiczne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Politologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Trener i szkoleniowiec z zakresu tematyki zamówień publicznych uwzględniający praktyczne aspekty stosowania ustawy oraz przekazujący innowacyjne i wypracowane poprzez długoletnią praktykę rozwiązania prawne istotnych kwestii.

Jest autorką licznych publikacji na łamach czasopism o tematyce zamówieniowej w tym miesięcznika „Przetargi Publiczne”, „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce” a także innej tematyce prawnej m.in. w pismach samorządu terytorialnego „Wspólnota”.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.