SzukajRadcy.pl
AGNIESZKA KOT

AGNIESZKA KOT

r.pr. Agnieszka Kot

Miasto
Warszawa
Adres
al. Aleje Jerozolimskie 196e/7, 02-486
Telefon
504995609
Numer uprawnień
WA-15817
obszary praktyki:
cywilne
działalność gospodarcza
fundacje i stowarzyszenia
nowe technologie
prawo spółek handlowych
rynki kapitałowe
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym, wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. 

 

Specjalizuję się w prawie handlowym, w tym doradztwie transakcyjnym (VC/M&A) i korporacyjnym, z uwzględnieniem corporate governance. Jako członek zespołów transakcyjnych brałam udział w licznych procesach due diligence (m.in. sektor technologii, energetyki, mediów i rozrywki, transportu oraz nieruchomości), a także transakcjach typu share deal i asset deal.

 

Posiadam doświadczenie w obsłudze funduszy inwestycyjnych venture capital, ze szczególnym uwzględnieniem formuły ko-inwestycyjnej i wydatkowania środków publicznych. Prowadziłam i koordynowałam procesy związane z zawieraniem umów partnerskich (zarówno z podmiotami krajowymi, jak i zagranicznymi) oraz procesy inwestycyjne w spółki w fazie wzrostu, komercjalizujące wyniki prac badawczo-rozwojowych (B+R+I).

 

Doradzałam w obszarach korporacyjnych na rzecz Klientów z różnych branż. Uczestniczyłam w posiedzeniach komitetów inwestycyjnych, zarządów, rad nadzorczych i komitetów audytu. W ramach udzielania pomocy prawnej ściśle współpracowałam z członkami zarządów. 

 

 

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Charakter prawny term sheet

*Zarząd spółki akcyjnej działającej w branży venture capital otrzymał do podpisu projekt dokumentu term sheet, dotyczący rozważanej transakcji z inną spółką akcyjną - partnerem transakcyjnym (dokument został wypracowany przez zespoły inwestycyjne obu spółek).

Charakter prawny term sheet
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.