SzukajRadcy.pl
MATEUSZ BOGUCKI

MATEUSZ BOGUCKI

Miasto
Warszawa
Adres
Wał Miedzeszyński 472U/2, 03-994
Telefon
517-344-463
Numer uprawnień
WA-16898
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
konsumenckie
prasowe
rodzinne i opiekuńcze
ubezpieczeniowe
upadłościowe
O Mnie

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Od 2017 r. do lutego 2023 r. członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

 

Specjalista w zakresie prawa odszkodowawczego, upadłościowego i gospodarczego. Doświadczenie zdobywał w warszawskiej kancelarii radców prawnych, kancelarii adwokackiej oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych stowarzyszeń w Polsce – Sieć Obywatelska Watchdog Polska. 

 

Jego główną specjalizację stanowią sprawy frankowe, lecz świadczona przez niego pomoc obejmuje również między innymi prowadzenie sporów sądowych, sprawy odszkodowawcze, upadłości, windykację należności oraz prawo rodzinne i gospodarcze.

 

Usługi świadczone przez r.pr. Mateusza Boguckiego charakteryzują się najwyższą starannością i rzetelnością. 

Ceniony przez klientów za rzetelność i jasność przekazu. Potrafi zbudować z klientem relację opartą o zrozumienie potrzeb i wzajemne zaufanie. Podchodzi indywidualnie do każdej sprawy, proponując najskuteczniejsze rozwiązania, będące w interesie klienta. 

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.