SzukajRadcy.pl
JAROSŁAW MROŻEK

JAROSŁAW MROŻEK

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław MROŻEK

Miasto
Warszawa
Adres
Grójecka 128B/50, 02-383
Telefon
501422163
Numer uprawnień
WA-15892
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
restrukturyzacyjne
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
arbitraż i mediacje
nieruchomości
fundacje i stowarzyszenia
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Doświadczony prawnik oraz manager ze specjalizacją w zarządzaniu projektami restrukturyzacyjnymi i upadłościowymi oraz obsługą prawną przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, sporządzania umów, dochodzenia roszczeń, prowadzenia postępowań sądowych, a także ochrony interesów przedsiębiorców oraz członków zarządu przed sądami i organami administracji publicznej, w tym przed Sądem Najwyższym.

 

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz mediator, wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

 

W praktyce zawodowej reprezentował m. in. firmy z branż: 

  • nieruchomości,
  • budownictwa,
  • transportu drogowego,
  • logistyki,produkcji konstrukcji stalowych,
  • turystyki.

Posiada wiedzę z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii oraz postępowania cywilnego i administracyjnego.

Poszerzał swoją wiedzę podczas studiów w zakresie prawa oraz zarządzania, zarówno w Polsce oraz we Francji. Posługuje się swobodnie językiem angielskim oraz francuskim.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.