SzukajRadcy.pl
ANETA ZALESKA

ANETA ZALESKA

Miasto
Warszawa
Adres
Chłodna 22A/9/10, 00-891
Telefon
695741301
Numer uprawnień
WA-11988
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
rynki kapitałowe
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Specjalizuje się w sprawach związanych z rynkiem finansowym i kapitałowym. W tym zakresie reprezentuję klientów indywidualnych w sporach z instytucjami finansowymi, w tym szczególności bankami, emitentami obligacji, czy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Prowadzę spory związane z umowami kredytowymi powiązanymi z kursem waluty obcej, w tym m.in. CHF, walcząc w imieniu frankowiczów o unieważnienie zawartych przez nich umów kredytowych powiązanych, ewentualnie ich odfrankowienie i w konsekwencji pozbawienia związku z kursem waluty obcej, ze skutkiem od daty zawarcia umowy.

 

Pomagam również w dochodzeniu roszczeń związanych z umowami ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. polisolokaty).

 

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyłam aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Przez wiele lat wykonywałam zawód Adwokata, będąc członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Aktualnie jestem Radcą Prawnym – członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.