SzukajRadcy.pl
TOMASZ BRYGOŁA

TOMASZ BRYGOŁA

Miasto
Warszawa
Adres
Puławska 28/3, 02-512
Telefon
+48 222548880
Numer uprawnień
WA-7265
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
nieruchomości
pracy
ubezpieczeniowe
O Mnie

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2006)

 

Od 2010 r. prowadzę działalność radcy prawnego w ramach spółki Kosmala, Brygoła Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska.

 

Specjalizuję się przede wszystkim w zakresie:

  1. prawa lokalowego i prawa nieruchomości - współpracuję z wieloma wspólnotami mieszkaniowymi gdzie przede wszystkim reprezentuję je w sporach sądowych; zajmuję się również bieżącą obsługą wspólnot mieszkaniowych związanymi z praktycznymi aspektami stosowania ustawy z dnia 24.06.1994 r. o własności lokali;
  2. spraw o podział majatku i zniesienie współwłasności ze szczególnym uwzględnieniem sporów w tym zakresie obejmujących nieruchomości;
  3. prawa pracy - duże sukcesy odnoszę w reprezentowaniu interesów pracodawców, szczególnie dużych firm o rozbudowanych strukturach pracowniczych; moja praktyka obejmuje pełne spektrum prawa pracy: od spraw istotnych, lecz codziennych - jak umowy o pracę, wypowiedzenia i dokumentacja pracownicza - po sprawy nierzadko kluczowe dla dalszej egzystencji spółki: spory zbiorowe ze związkami zawodowymi, układy zbiorowe pracy, a także wszelkie kwestie ubezpieczeniowe.
Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.