SzukajRadcy.pl
MARCIN KLUŚ

MARCIN KLUŚ

MARCIN KLUŚ KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Miasto
Warszawa
Adres
Grenadierów 30B/9, 04-062
Telefon
600403242
Numer uprawnień
WA-8660
obszary praktyki:
cywilne
autorskie
administracyjne (w tym postępowanie)
medyczne
farmaceutyczne
pracy
prasowe
ubezpieczeniowe
fundacje i stowarzyszenia
cywilne postępowanie
O Mnie

Kancelaria radcy prawnego Marcina Klusia została założona w 2013 roku w Warszawie.

 

W latach 2004-2012 radca prawny Marcin Kluś zdobywał doświadczenie w renomowanych kancelariach, w ramach których zajmował się obsługą osób fizycznych i prawnych w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych.

 

Radca prawny Marcin Kluś specjalizuje się przede wszystkim w sprawach związanych z uzyskaniem odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty na rzecz osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych i wypadków komunikacyjnych.

Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, zarówno przed sądami cywilnymi, jak i sądami lekarskimi, a także przed Wojewódzkimi Komisjami do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.

 

W ramach kilkunastoletniej działalności prawniczej radca prawny Marcin Kluś zdobył również szerokie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych przed sądami gospodarczymi oraz pracy, jak również przed sądami administracyjnymi.

Mapa
Porady radcy prawnego

Wypadek komunikacyjny a koszty leczenia naprawczego.

Czy odpowiedzialność zakładu ubezpieczeń w ramach ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu, obejmuje również koszty poniesione przez osobę poszkodowaną w wypadku na leczenie i rehabilitację w prywatnej jednostce medycznej?

Wypadek komunikacyjny a koszty leczenia naprawczego.
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.