SzukajRadcy.pl
EWA DZIKOWSKA

EWA DZIKOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Dzikowska

Miasto
Elbląg
Adres
Grunwaldzka 2/B29/14, 82-300
Telefon
+48507831524
Numer uprawnień
GD/E/304
obszary praktyki:
nieruchomości
cywilne
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Dzikowska świadczy kompleksową obsługę prawną prawną na rzecz przedsiębiorców, osób prywatnych, instytucji publicznych, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji i innych organów. Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie stałej obsługi prawnej, jak również jednorazowych zleceń.

Kancelaria oferuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism w postępowaniu sądowym oraz przedsądowym, stałą obsługę prawną, prowadzenie spraw w postępowaniu cywilnym, karnym, gospodarczym czy administracyjnym, zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, organami administracji publicznej i samorządowej, jak również udział w negocjacjach z kontrahentami.

Priorytetem Kancelarii jest ochrona interesów prawnych Klienta, szybkość i skuteczność prowadzonych na jego rzecz działań oraz zaufanie i uczciwość we wzajemnych relacjach. Kancelaria zapewnia wysoki poziom świadczonych usług, przy zachowaniu pełnej poufności powierzonych informacji. Wychodząc naprzeciw Klientom kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy, skupiając się na kompleksowym określeniu potrzeb Klienta oraz odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta Kancelaria oferuje elastyczne godziny spotkań, jak również możliwość spotkania poza siedzibą Kancelarii.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.