SzukajRadcy.pl
MAŁGORZATA POŁUBIŃSKA

MAŁGORZATA POŁUBIŃSKA

Małgorzata Połubińska

Miasto
Olsztyn
Adres
Mikołaja Kopernika 13/104, 10-510
Telefon
+48664761661
Numer uprawnień
OL-1668
obszary praktyki:
upadłościowe
cywilne
cywilne postępowanie
rodzinne i opiekuńcze
konsumenckie
O Mnie

Radca prawny (od 2016 roku), absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aplikację radcowską przy OIRP w Olsztynie ukończyłam w 2014 roku.

Posiadam uprawnienia mediatora i jestem wpisana na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Olsztynie.

Specjalizuję się w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. W tym zakresie moja pomoc obejmuje: porady prawne i analizę sytuacji Klienta, sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, reprezentowanie przed sądem upadłościowym, doradztwo prawne na każdym etapie postępowania.

W ofercie mojej kancelarii znajdują się również sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, postępowania cywilnego i egzekucyjnego.

Mapa
Porady radcy prawnego

Umowa ustna w polskim prawie

Słowo „umowa” większości z nas kojarzy się z dokumentem, który należy podpisać. Jednak, choć większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, najczęściej zawieramy umowy w formie ustnej.

Umowa ustna w polskim prawie
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.