SzukajRadcy.pl
SEBASTIAN BOROWY

SEBASTIAN BOROWY

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Borowy

Miasto
Opole
Adres
Ozimska 40/304, 45-058
Telefon
+48511053307
Numer uprawnień
OP-1586
obszary praktyki:
cywilne
pracy
rodzinne i opiekuńcze
ubezpieczeniowe
bankowe
działalność gospodarcza
prawo spółek handlowych
prawo o ruchu drogowym
transport i logistyka
nieruchomości
O Mnie

Nazywam się Sebastian Borowy. Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu pod numerem OP-1586. Prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w dwóch lokalizacjach: w mojej rodzinnej miejscowości Sidzinie (gmina Skoroszyce) oraz w Opolu. Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Opolskim przy Wydziale Prawa i Administracji w Opolu, gdzie przez okres dwóch kadencji pełniłem funkcję przewodniczącego Koła Naukowego Młodych Kryminologów i Kryminalistyków.

Zarządzeniem Prezesa Hokejowego Trybunału Arbitrażowego – Stałego Sądu Polubownego działającego przy Polskim Związku Hokeja na Lodzie zostałem powołany jako Arbiter tegoż Trybunału.

Swoją praktykę zawodową rozpocząłem już na 3 roku studiów i kontynuuję ją do dnia dzisiejszego. Bogate doświadczenie zdobyte w Kancelarii Prawnej, Biurze Syndyka, Kancelarii Adwokackiej oraz Kancelarii Radców Prawnych pozwoliły mi na uzyskanie wszechstronnej wiedzy z wielu dziedzin prawa oraz pozyskanie niezbędnych kwalifikacji. W trakcie aplikacji radcowskiej uczestniczyłem w około 200 rozprawach reprezentując zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze w postępowaniach cywilnych, karnych, rodzinnych, gospodarczych i administracyjnych. Ponadto uczestniczyłem w procesach mediacyjnych przed Sądem Polubownym przy Komisji Nadzoru Finansowego reprezentując Klientów w sporach z bankami oraz reprezentowałem Klientów w sporach pracowniczych.

Poza prawem moją pasją jest nurkowanie oraz narciarstwo. Uwielbiam czas spędzony z przyjaciółmi, podróże, koncerty na żywo i dobrą kawę.

Skrupulatność, wytrwałość i dociekliwość pozwalają mi na pełne zaangażowanie w prowadzone przeze mnie sprawy, co daje gwarancję profesjonalizmu i pozwala na satysfakcję moich Klientów.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.