SzukajRadcy.pl
MARTA MROWIEC

MARTA MROWIEC

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mrowiec

Miasto
Gliwice
Adres
Al. Korfantego 10/1, 44-100
Telefon
+48607508015
Numer uprawnień
KT 4503
obszary praktyki:
ubezpieczeniowe
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
autorskie
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

radca prawny Marta Mrowiec

Do każdej sprawy podchodzę z zaangażowaniem i przeświadczeniem, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych, podczas mediacji. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych. Zajmuje się poradnictwem i bieżącym doradztwem, jak również reprezentacją w negocjacjach i rozmowach handlowych.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyłam Podyplomowe studia Prawo własności intelektualnej na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Specjalizuje się m.in. w szeroko rozumianym prawie cywilnym, szkodach osobowych i rzeczowych, wypadkach komunikacyjnych, prawie rodzinnym, w sprawach rozwodowych oraz związanych z podziałem majątku wspólnego, w sprawach z zakresu własności intelektualnej, a także w prawie gospodarczym i handlowym. Prowadzę także sprawy z zakresu prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Stosuję zasadę indywidualnego podejścia do każdej ze spraw, poszukując jednocześnie najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Swoje usługi prawne wykonuje kierując się potrzebami oraz interesami klientów.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.