SzukajRadcy.pl
KATARZYNA GRAJCAR

KATARZYNA GRAJCAR

Miasto
Warszawa
Adres
Nowy Świat 64, 00-496
Telefon
666705879
Numer uprawnień
WA-17475
obszary praktyki:
autorskie
compliance
cywilne
podatki
O Mnie

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się szerokim spektrum zagadnień z zakresu prawa cywilnego, w szczególności windykacją należności, prowadzeniem postępowań z zakresu ochrony dóbr osobistych, sprawami z zakresu prawa autorskiego oraz prawa pokrewnego, obejmującymi także problematykę prawną zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i prawami pokrewnymi.

 

Posiadam doświadczenie zawodowe w obszarze prawa podatkowego i prawa karnego skarbowego, które zdobyłam pracując w administracji skarbowej (Izba Administracji Skarbowej w Katowicach), jak również w kancelariach prawnych i doradztwa podatkowego (Graś i Wspólnicy sp.k., ENODO ADVISORS sp. z o.o.).

 

Jestem certyfikowanym Approved Compliance Officer (ACO). W ramach doradztwa w zakresie zgodności (compliance) pomagam przedsiębiorcom wdrożyć pełną dokumentacje z obszaru Compliance, obejmującą procedury antykorupcyjne, procedury AML, procedury zgłaszania nieprawidłowości (whistleblowing) oraz procedury dotyczące przyjmowania prezentów i innych korzyści.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.