SzukajRadcy.pl
PAULINA PAWŁOWSKA

PAULINA PAWŁOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Pawłowska

Miasto
Warszawa
Adres
Księdza Ignacego Jana Skorupki 5, 00-546
Numer uprawnień
WA-11293
Rok rozpoczęcia działalności
2015-05-06
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
prawo spółek handlowych
nieruchomości
O Mnie

Doradzam klientom od 2011 roku, a od 2015 roku jako radca prawny, specjalizujący się w prawie nieruchomości, prawie cywilnym i administracyjnym. Wróżnia mnie unikalna perspektywa jako prawnika do spraw nieruchomości dzięki połączeniu wiedzy prawnej i biznesowej, przede wszystkim dzięki mojemu doświadczeniu zdobytemu jako prawnik wewnętrzny na niezależnym stanowisku u jednego z najważniejszych międzynarodowych deweloperów działających na polskim rynku nieruchomości.

 

Wspieram klientów w transakcjach dotyczących nieruchomości, działając na rzecz funduszy inwestycyjnych, a także międzynarodowych i krajowych deweloperów. Doradzam w kwestiach związanych z procesami inwestycyjnymi i budowlanymi, komercjalizacją inwestycji w nieruchomości w odniesieniu do powierzchni biurowych i handlowych. Brałam również udział w wielu badaniach prawnych w zakresie nieruchomości.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.