SzukajRadcy.pl
KATARZYNA PRĘDOTA

KATARZYNA PRĘDOTA

Katarzyna Prędota Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Marki
Adres
Legionowa 36, 05-270
Numer uprawnień
WA-10123
obszary praktyki:
autorskie
cywilne
cywilne postępowanie
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
nowe technologie
ochrona danych osobowych
umowy gospodarcze (handlowe)
własność przemysłowa
O Mnie

Jestem radcą prawnym, rzecznikiem patentowym oraz zawodowym pełnomocnikiem EUIPO.

 

Od ponad 13 lat pomagam przedsiębiorstwom w rozwiązywaniu ich problemów z dziedziny prawa własności intelektualnej obejmującej wszelkie zagadnienia związane ze znakami towarowymi, wzorami przemysłowymi, patentami, wzorami użytkowymi, nieuczciwą konkurencją, prawami autorskimi czy domenami internetowymi.

 

Na co dzień, zajmuję się znakami towarowymi. Dokonuję ich zgłoszenia, nadzoruję postępowania zgłoszeniowe oraz przygotowuję pisma procesowe we wszelkich sprawach z nimi związanych, tj. odmowy rejestracji znaków wydawane przez EUIPO oraz UPRP, sprzeciwy osób trzecich, wnioski o unieważnienie czy o wygaśnięcie, odwołania i skargi do sądów administracyjnych oraz szereg innych.

 

Mam szerokie doświadczenie w prowadzeniu sporów między przedsiębiorcami powstałych na gruncie prawa własności intelektualnej. Przygotowuję listy ostrzegawcze oraz odpowiedzi na nie. Powadzę na rzecz moich klientów rozmowy ugodowe oraz reprezentuję ich w postępowaniach sądowych, czy też karnych.

 

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, bądź wysłania zapytania poprzez funkcję "Wyślij wiadomość".

Mapa
Porady radcy prawnego

Ruszyły dotacje unijne do zgłoszeń znaków towarowych!

### Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej także w roku 2024 dofinansuje koszty urzędowe do Twojego zgłoszenia m.in. znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych.

### Już od 22 stycznia można składać wnioski o przyznanie dotacji.

Ruszyły dotacje unijne do zgłoszeń znaków towarowych!

Co to jest znak towarowy?

Znak towarowy to element odróżniający towary lub usługi jednego przedsiębiorcy od identycznych rodzajowo towarów lub usług innego przedsiębiorcy.

Co to jest znak towarowy?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.