SzukajRadcy.pl
KATARZYNA KOSICKA-POLAK

KATARZYNA KOSICKA-POLAK

Michalak Kosicka-Polak i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Miasto
Warszawa
Adres
Ludwika Narbutta 19A, 02-536
Telefon
22 622 64 39, +48 50
Numer uprawnień
WA-6926
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
autorskie
budowlane
cywilne
działalność gospodarcza
nieruchomości
nowe technologie
prasowe
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Współzałożycielka i Wspólnik zarządzający warszawską kancelarią prawną Michalak Kosicka-Polak i Wspólnicy Sp. k., specjalizująca się w transakcjach m&a, procesach inwestycyjnych, obsłudze spółek i prawie autorskim, Approved Compliance Expert (ACE), sędzia i wiceprzewodnicząca Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Warszawie, wykładowca i egzaminator w OIRP w Warszawie.

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Université Panthéon-Assas Paris II, Wydział Prawa. Skończyła szkołę prawa francuskiego, Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Prawa i Administracji oraz DESS (droit des affaires) na Université de Poitiers oraz studia MBA na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Mapa
Porady radcy prawnego

Najważniejsze zmiany w prawie pracy

Lider Działu Prawo Pracy MKZPartnerzy, radca prawny Paweł Zyskowski: Jako, że wszyscy ostatnio podsumowują zmiany w prawie pracy, jakie weszły w życie w 2023 r., chciałbym przedstawić Państwu swoje autorskie podsumowanie z krótkim komentarzem.

Najważniejsze zmiany w prawie pracy
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.