SzukajRadcy.pl
ANITA KWECKO-PODŚWIADEK

ANITA KWECKO-PODŚWIADEK

R. Podświadek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k.

Miasto
Warszawa
Adres
Naukowa 16/7, 02-463
Telefon
22 498 59 05
Numer uprawnień
WA-14146
obszary praktyki:
cywilne
działalność gospodarcza
pracy
O Mnie

Specjalizuję się w prawie pracy, prawie handlowym oraz ochronie danych osobowych. Reprezentuję zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne. Typowe kwestie, w jakich doradzam, to: umowy o pracę, kontrakty menedżerskie, umowy o zakazie konkurencji, regulaminy pracy i wynagradzania, systemy czasu pracy i wynagradzania, czas pracy kierowców, tworzenie, podział, przekształcanie, likwidacja spółek, zbycie/nabycie udziałów,  zbycie/nabycie przedsiębiorstwa, ochrona członków zarządów spółek przed odpowiedzialnością cywilną, w tym majątkową, audyt prawny i tworzenie polityki RODO.

Mapa
Porady radcy prawnego

Cudzoziemiec zmienia pracodawcę

Cudzoziemiec wykonujący pracę na terytorium Polski na podstawie zezwolenia na pobyt czasowy i pracę jest zobowiązany zawiadomić pisemnie wojewodę, który udzielił tego zezwolenia, w terminie 15 dni roboczych, o utracie pracy.

Cudzoziemiec zmienia pracodawcę

Kontrola trzeźwości pracowników

W obecnym stanie prawnym brak jest podstaw do samodzielnego przeprowadzania przez pracodawcę kontroli pracowników na obecność w ich organizmach alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu.

Kontrola trzeźwości pracowników
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.