SzukajRadcy.pl
MIŁOSZ FILIP

MIŁOSZ FILIP

Miasto
Warszawa
Adres
Elektoralna 11/8, 00-137
Numer uprawnień
WA-13033
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
konsumenckie
prawo o ruchu drogowym
reprywatyzacja
ubezpieczeniowe
O Mnie

Jestem radcą prawnym posiadającym bogate doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych oraz osób fizycznych. Obecnie współpracuję z Kancelarią Korzybski Wojciński Kancelaria Radców Prawnych Sp. k. Zawód radcy prawnego jest moją pasją, co przekłada się na jakość usług, które świadczę. Przez wiele lat z sukcesami doradzałem podmiotom rynku ubezpieczeniowego. Dzięki temu znakomicie odnajduję się w sprawach z zakresu ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych (obowiązkowych oraz dobrowolnych), w tym ubezpieczeń komunikacyjnych. Posiadam doświadczenie w obszarach prawa takich jak prawo zobowiązań, w tym w zakresie spraw dotyczących kredytów frankowych; prawo administracyjne oraz prawo gospodarcze.

 

 

Aktualnie specjalizuję się w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych/denominowanych w walucie obcej, w tym CHF.

 

 

Jestem Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego . Po ukończeniu aplikacji radcowskiej w OIRP w Warszawie złożyłem egzamin zawodowy z wynikiem wyróżniającym.

 

Prywatnie jestem fotografem amatorem, wielkim fanem zespołu Queen i szefem kuchni w swoim domu.

Mapa
Materiały wideo
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.