SzukajRadcy.pl
ANNA BINKIEWICZ

ANNA BINKIEWICZ

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Binkiewicz

Miasto
Otwock
Adres
Powstańców Warszawy 13, 05-400
Telefon
519 320 240
Numer uprawnień
WA-10489
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
rolne
nieruchomości
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
O Mnie

Doświadczenie zebrane na przestrzeni blisko 16 lat pozwoliło stworzyć Kancelarię Prawną skierowaną do Klientów Indywidualnych i Przedsiębiorców, których specyfika działania nie uzasadnia korzystania zarówno z wewnętrznego prawnika, jak i korporacji prawnej.

Nie tworząc dystansu wspieramy Klientów, zarówno w skomplikowanych zleceniach wymagających specjalistycznej wiedzy, jak również w wykonywaniu „pracy u podstaw”.

Poza standardowymi usługami, staramy się spełniać specyficzne potrzeby naszych Klientów, aby zapewnić im bezpieczeństwo oraz sprawne rozwiązanie nurtujących Ich spraw. Udzielamy wsparcia na wszystkich etapach prowadzonych spraw: udzielając porad, negocjując treści umów i dokumentów, prowadząc rozmowy ugodowe, w postępowaniu rejestrowym, reklamacyjnym, przygotowawczym, sądowym i administracyjnym.

Szczególnymi obszarami praktyki Kancelarii są sprawy odszkodowań, prawa budowlanego i obrotu nieruchomościami, a także prawo cywilne i rodzinne.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.