SzukajRadcy.pl
WOJCIECH MICHAŁOWSKI

WOJCIECH MICHAŁOWSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Michałowski

Miasto
Gdynia
Adres
Plac Kaszubski 8/605, 81-350
Telefon
+48500896575
Numer uprawnień
GD/GD/3569
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
rodzinne i opiekuńcze
ubezpieczeniowe
umowy gospodarcze (handlowe)
transport i logistyka
O Mnie

Nazywam się Wojciech Michałowski. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2016 - 2019 odbywałem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W 2021 roku uzyskałem pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. Doświadczenie zawodowe jako prawnik zacząłem zdobywać w 2012 r., kiedy podjąłem pracę w kancelarii notarialnej, będąc jeszcze w trakcie studiów. Po ukończeniu studiów i dostaniu się na aplikację radcowską pracowałem ponad 2 lata w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, w zespole prawnym. Ponadto moje doświadczenie zdobyłem również podejmując pracę w kilku trójmiejskich kancelariach radcowskich. Posiadam również przy tym bogate doświadczenie w reprezentowaniu moich klientów przed sądem. Od grudnia 2022 r. współpracuję z Kancelarią Radcy Prawnego Jacka Manowca w Gdyni.

Dziedziny prawa w których się specjalizuję:

- prawo odszkodowawcze – głównie odszkodowania z ubezpieczeń komunikacyjnych (OC i Autocasco);

- prawo rodzinne;

- prawo rzeczowe (prawo nieruchomości);

- prawo cywilne – szeroko rozumiana windykacja należności, wynikającą z różnych tytułów prawnych – zarówno z udziałem konsumentów jak i przedsiębiorców;

Prywatnie jestem pasjonatem historii (zwłaszcza II wojny światowej), a także motoryzacji. Ponadto uprawiam sporty takie jak boks czy pływanie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

e-mail: radcaprawny_gdynia@interia.pl; w.michalowski@manowiec.pl

telefon kom.: 500-896-575

Mapa
Porady radcy prawnego

nie dochodzi do przeniesienia własności

Zawarłeś umowę warunkową sprzedaży nieruchomości lub umowę przedwstępną, ale po jej zawarciu sprzedający unika kontaktu i nie chce zawrzeć umowy przenoszącej własność?

nie dochodzi do przeniesienia własności
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.