SzukajRadcy.pl
ANNA GAZICKA

ANNA GAZICKA

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Olga Gazicka

Miasto
Sławno
Adres
Marii Curie-Skłodowskiej 1, 76-100
Telefon
+48799289594
Numer uprawnień
KO-895
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
umowy gospodarcze (handlowe)
karne
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie. Od 2019 r. wykonuję zawód radcy prawnego.

W 2022 r. zdecydowałam się otworzyć własną kancelarię radcowską w Sławnie. Kocham wykonywany zawód i z pełnym zaangażowaniem podchodzę do spraw powierzanych przez klientów. Świadczę pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego. Prowadzę sprawy związane z unieważnianiem umów kredytu powiązanych z walutą franka szwajcarskiego (tzw. sprawy frankowe).

Od kilku lat angażuje się również w udzielanie pomocy prawnej osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej w ramach Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. To właśnie osoby, które zwróciły się do mnie o pomoc w ramach NPP uświadomiły mi, jak bardzo swoją wiedzą mogę pomagać potrzebującym. Ich wdzięczność jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i wiary w to, że to co robię ma głębszy sens.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.