SzukajRadcy.pl
ALEKSANDRA KINGA MIŚKIEWICZ

ALEKSANDRA KINGA MIŚKIEWICZ

Aleksandra Miśkiewicz Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Kraków
Adres
Dąbrowskiego 20/2, 30-532
Numer uprawnień
kr-3725
obszary praktyki:
autorskie
umowy gospodarcze (handlowe)
cywilne
fundacje i stowarzyszenia
działalność gospodarcza
prawo spółek handlowych
nowe technologie
własność przemysłowa
cywilne postępowanie
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
O Mnie

Od blisko 10 lat pomagam przedsiębiorcom prowadzić działalność gospodarczą legalnie, oferując im kompleksowe wsparcie prawne. Sama jestem przedsiębiorcą więc rozumiem wyzwania i problemy stojące przed każdym z nas.

Wspieram przedsiębiorców w takich dziedzinach jak: prawo gospodarcze,prawo umów, prawo cywilne, prawo spółek, doradztwo korporacyjne, prawo własności intelektualnej oraz prawo pracy.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Pomagam ocenić ryzyko prowadzenia sporu, koszty oraz szanse uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia. Wspieram klientów także w rozwiązywaniu sporów na drodze polubownej oraz w trakcie negocjacji.

Klienci z którymi współpracuję to podmioty z branży IT, wydawniczej, medycznej, budowlanej, e-commerce, transportowej, artystycznej, jak również edukacyjnej, spożywczej.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Prawa Francuskiego organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet w Orleanie. W konkursie organizowanym przez Urząd Patentowy RP zostałam nagrodzona za najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej.

Zapraszam do współpracy !

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.