SzukajRadcy.pl
MICHAŁ MIKOŁAJCZAK

MICHAŁ MIKOŁAJCZAK

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

Miasto
Poznań
Adres
Jutrzenka 8/31, 60-373
Telefon
+48692326880
Numer uprawnień
PZ-2519
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
konsumenckie
nieruchomości
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
zabezpieczenia wierzytelności umownych
upadłościowe
O Mnie

Posiadam ponad 12 – letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem wszystkiego, co związane z prawem bankowym (poczynając od umów kredytu, poprzez ich zabezpieczenie, a skończywszy na windykacji należności i postępowaniach egzekucyjnych). Na lata mojej praktyki złożyły się tysiące udzielonych porad prawnych, sprawdzonych umów oraz poprowadzonych spraw sądowych. Jestem dumny z każdej sprawy, w której udało mi się pomóc klientowi w rozwiązaniu jego prawnych, a nierzadko także życiowych, problemów. W relacjach z klientami stawiam na przejrzystość oraz dokładne informowanie o planowanych działaniach oraz szansach ich powodzenia. Nie zaskakuję dodatkowymi, nieprzewidzianymi kosztami. Dokładam wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z oferowanych przeze mnie usług. Zapraszam do kontaktu!

Mapa
Porady radcy prawnego

Jak odzyskać środki skradzione z rachunku bankowego?

Fala oszustw i wyłudzeń dotyczących środków znajdujących się na rachunkach bankowych przybiera na sile. Działania sprawców stają się coraz bardziej zuchwałe. Wystarczy chwila nieuwagi, aby stracić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jak odzyskać środki skradzione z rachunku bankowego?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.