SzukajRadcy.pl
HANNA MARDO

HANNA MARDO

Kancelaria Radcy Prawnego dr Hanna Mardo

Miasto
Poznań
Adres
ul. Powstańców Wielkopolskich 16/1227, 60-665
Telefon
+48571940400
Numer uprawnień
PZ-4982
obszary praktyki:
arbitraż i mediacje
konsumenckie
cywilne
cywilne postępowanie
budowlane
rynki kapitałowe
nieruchomości
nowe technologie
umowy gospodarcze (handlowe)
bankowe
O Mnie

Działając jako radca prawny, udzielam swoim Klientom pomocy prawnej w szczególności w sporach z bankami i innymi przedsiębiorcami. Moje doświadczenie zawodowe i naukowe od lat skupia się na dochodzeniu roszczeń konsumentów od nierzetelnych sprzedawców i usługodawców. Ukończyłam studia doktorskie w zakresie nauk prawnych na uniwersytetach w Pizie we Włoszech oraz w Gdańsku, pisząc o postępowaniach grupowych toczących się m.in. w sprawach umów kredytu. Przez wiele lat byłam związana zawodowo z Biurem Rzecznika Finansowego. Obecnie służę pomocą prawną swoim Klientom w ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii radcy prawnego. Jestem również mediatorem wpisanym na listę Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Zapraszam do umówienia spotkania stacjonarnie w kancelarii w Poznaniu lub online (https://hannamardo.pl/porady-prawne-online/, w sprawach związanych z nieautoryzowanymi transakcjami na rachunkach bankowych: https://przelewbezzgody.pl/porady-prawne-online/).

Mapa
Porady radcy prawnego

Zwrot kosztów pogrzebu. Jak dochodzić go od banku?

Co do zasady pieniądze zgromadzone na rachunku bankowym zmarłego wchodzą do masy spadkowej. Ustawodawca przewidział jednak wyjątki od tej reguły. Jeżeli sfinansowałeś pochówek osobie trzeciej, należy Ci się zwrot kosztów pogrzebu.

Zwrot kosztów pogrzebu. Jak dochodzić go od banku?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.