SzukajRadcy.pl
ADAM WANDEL

ADAM WANDEL

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Cywilistyczna CC IUSTITA radcy prawnego Adama Wandel

Miasto
Warszawa
Adres
Domaniewska 47/204, 02-672
Telefon
+48510033594
Numer uprawnień
KT 4808
obszary praktyki:
prawo spółek handlowych
arbitraż i mediacje
umowy gospodarcze (handlowe)
budowlane
cywilne
kanoniczne
konsumenckie
działalność gospodarcza
fundacje i stowarzyszenia
imigracyjne
O Mnie

Impulsem do powstania Kancelarii była chęć stworzenia nowej formy pomocy prawnej przede wszystkim dla średnich i małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych elastycznie dostosowująca się do realiów rynkowych i oczekiwań klientów.

Naszą złotą zasadą jest indywidualne traktowanie każdego Klienta tak, by wiedział, że niezależnie od sytuacji ma kontakt ze swoim prawnikiem i może liczyć na jego pomoc. Wiemy z praktyki, iż wielokrotnie przedsiębiorcy lub osoby indywidualne korzystające z usług dużych kancelarii nie mają pełnego kontaktu ze swoim prawnikiem.

W naszej Kancelarii każdy Klient zawsze może umówić się z prawnikiem na dogodny termin w celu omówienia nurtujących go pytań lub problemów w miłej i niestresującej atmosferze przy filiżance kawy lub herbaty.

Każdy z prawników wnikliwie i jednostkowo analizuje wszelkie problemy prawne i bada je wedle aktualnego stanu prawnego szukając możliwie najdogodniejszego rozwiązania dla naszego Klienta. W razie potrzeby Klient naszej Kancelarii może skorzystać z naszej pomocy w formie porady telefonicznej, wideokonferencji lub poprzez wymianę korespondencji mailowej. Nasi prawnicy mogą również dojechać do klienta jeżeli zlecenie tego wymaga lub stan jego zdrowia uniemożliwia dotarcie do Kancelarii.

Dodatkowym atutem jest to, że nasza Kancelaria specjalizuje się w pomocy w sprawach kościelnych posiadając adwokatów kościelnych biegłych w swojej profesji. Wiemy jak trudne i wielokrotnie złożone, a zarazem delikatne są sprawy kościelne jak np. stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

Dziedziny w jakich szczególnie specjalizuje się nasza Kancelaria to:

a) prawo kanoniczne (w składzie mamy adwokata kościelnego) - reprezentacja głownie w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego ale również innych procesach kościelnych,

b) prawo spółek - wszelka pomoc w tworzeniu, rejestrowaniu i bieżącym prowadzeniu spółek handlowych, rozwiązywanie problemów i klinczów pomiędzy wspólnikami, usuwanie błędów z KRS,

c) mediacja i arbitraż - wierzymy w postępowanie mediacyjne i koncyliacyjne rozwiazywanie sporów w naszym składzie jest profesjonalny stały mediator sądowy,

d) transakcje handlowe w tym fuzje połączenia i przekształcenia podmiotów prawnych oraz działalności gospodarczych,

e) wsparcie fundacji i stowarzyszeń w bieżącej działalności jak również ich powoływanie i organizacja,

f) prawo kontraktowe i umów - tworzenie prostych i złożonych umów, opiniowanie umów, negocjacje,

g) spory sądowe.

Reasumując specjalizujemy się w projektowaniu wszelkiego rodzaju umów ze specjalnymi klauzulami, legitymujemy się zadowoleniem zarejestrowaniem ponad 90 spółek na terenie Polski gdzie umowy założycielskie były specjalnie przez nas zaprojektowane tak aby uniknąć ewentualnych problemów i niedogodności w przyszłości.

Najważniejszą ze specjalizacji jest również obsługa korporacyjna i prawna przedsiębiorstw (wsparcie prawne w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa) oraz świadczenie pomocy w ramach Krajowego Rejestru Sądowego – pomagamy wypełnić formularze dzięki czemu jesteśmy w stanie skrócić postępowanie rejestrowe do minimum.

Współpracujemy i realizujemy zadania dla Klientów z całego świata wielokrotnie bardzo egzotycznych Państw – zwłaszcza w zakresie rejestracji Spółek w Polsce, a zwłaszcza z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Litwy, Niemiec, Francji i Korei. Takie doświadczenie pozwala nam się doskonale czuć w międzynarodowych realiach prawnych.

Nasi prawnicy doskonale porozumiewają się z klientami w języku angielskim, w pewnym zakresie w języku niemieckim. Mamy również prawników władających językiem rosyjskim.

Dla naszych klientów do dyspozycji mamy współpracujące z nami:– Kancelarię Notarialną;– Kancelarię Patentową;– Biuro Tłumaczeń wraz z tłumaczami przysięgłymi z praktycznie wszystkimi najważniejszymi językami świata, tak aby można zaoferować komplementarne wsparcie

Prawo jest dla nas inspiracją, którą pragniemy rozwijać i propagować nadto pragniemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Do każdego problemu podchodzimy kreatywnie i profesjonalnie bo wiemy, że tego się od nas oczekuje. Nasza Kancelaria posiada również współpracujące Kancelarie i podmioty, które pozwalają naszemu Klientowi na kompleksową obsługę adekwatną do oczekiwań.

Dla nas nasza praca to pasja.

Mapa
Porady radcy prawnego

Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.

Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością
===========================================================

Witam wszystkich serdecznie,

jesień powoli dobiega końca, wkrótce wszyscy wrócimy skupimy się na nadciągających świętach zaś pandemia korona...

Sprzedaż udziałów w spółce z o.o.

Rezygnacja jedynego członka zarządu w Spółce

Rezygnacja jedynego członka zarządu w Spółce
============================================

Witam serdecznie,

mimo ogromu obowiązków i zobowiązań nie tylko prawniczych z wielką radością i przyjemność postanowiłem, mam nadzieję, napisać na ciekawy temat..

Rezygnacja jedynego członka zarządu w Spółce
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.