SzukajRadcy.pl
KATARZYNA KRUPA

KATARZYNA KRUPA

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Krupa

Miasto
Warszawa
Adres
Ogrodowa 31/lok. 54, 00-893
Telefon
507786838
Numer uprawnień
WA-13815
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
restrukturyzacyjne
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Ukończyłam wydział prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w branży bankowej i sektorze finansowym. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki doświadczenie zawodowe zdobywałam jako in house lawyer w spółkach kapitałowych z sektora finansowego, pełniłam również funkcje członka zarządu spółki. Współpracuje z Kancelarią Syndyka w przedmiocie obsługi prawnej w sprawach upadłościowych.

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany

Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym, które wejdą w życie z dniem 1 czerwca 2021 r. rozszerzają obowiązki kierującego pojazdem. Piesi zyskają większe prawa przechodząc po przejściu dla pieszych nałożone na nich zostaną również nowe dodatkowe obowiązki.

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.