SzukajRadcy.pl
KATARZYNA KRUPA

KATARZYNA KRUPA

Kancelaria RadcyPrawnego Katarzyna Krupa

Miasto
Góra Kalwaria
Adres
kard. Stefana Wyszyńskiego 7k/7, 05-530
Telefon
507786838
Numer uprawnień
WA-13815
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Ukończyłam wydział prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w branży bankowej i sektorze finansowym. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki doświadczenie zawodowe zdobywałam jako in house lawyer w spółkach kapitałowych z sektora finansowego, pełniłam również funkcje członka zarządu spółki. Współpracuje z Kancelarią Syndyka w przedmiocie obsługi prawnej w sprawach upadłościowych.

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany

Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym, które wejdą w życie z dniem 1 czerwca 2021 r. rozszerzają obowiązki kierującego pojazdem. Piesi zyskają większe prawa przechodząc po przejściu dla pieszych nałożone na nich zostaną również nowe dodatkowe obowiązki.

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.