SzukajRadcy.pl
KATARZYNA KRUPA

KATARZYNA KRUPA

Kancelaria RadcyPrawnego Katarzyna Krupa

Miasto
Góra Kalwaria
Adres
kard. Stefana Wyszyńskiego 7k/7, 05-530
Telefon
507786838
Numer uprawnień
WA-13815
Rok rozpoczęcia działalności
2018-05-22
obszary praktyki:
cywilne
upadłościowe
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Ukończyłam wydział prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w branży bankowej i sektorze finansowym. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki doświadczenie zawodowe zdobywałam jako in house lawyer w spółkach kapitałowych z sektora finansowego, pełniłam również funkcje członka zarządu spółki. Współpracuje z Kancelarią Syndyka w przedmiocie obsługi prawnej w sprawach upadłościowych.

 

Mapa
Porady radcy prawnego

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany

Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym, które wejdą w życie z dniem 1 czerwca 2021 r. rozszerzają obowiązki kierującego pojazdem. Piesi zyskają większe prawa przechodząc po przejściu dla pieszych nałożone na nich zostaną również nowe dodatkowe obowiązki.

Prawo o ruchu drogowym – ważne zmiany

Czym jest Rejestr Spadkowy?

### Rejestr Spadkowy to system w którym rejestrowane są wszystkie akty poświadczenia dziedziczenia, sporządzane przez notariuszy oraz postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku wydawane przez sądy.

Funkcjonowanie rejestru reguluje ustawa z dnia 14 lutego 1991 r.

Czym jest Rejestr Spadkowy?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.