SzukajRadcy.pl
KLAUDYNA JARZEC-KOŚLACZ

KLAUDYNA JARZEC-KOŚLACZ

Kancelaria Radcy Prawnego Klaudyna Jarzec-Koślacz

Miasto
Warszawa
Adres
Szlenkierów 6/28, 01-181
Telefon
796 888 559
Numer uprawnień
WA-9369
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
budowlane
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
nieruchomości
prawo spółek handlowych
spółdzielcze
umowy gospodarcze (handlowe)
zabezpieczenia wierzytelności umownych
O Mnie

Radca prawny od 2013 roku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa i Administracji. Ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego współorganizowane przez Uniwersytet Warszawski oraz przez University of Florida G. Levin College of Law. Od 2004 roku zdobywała doświadczenie pracując w kancelariach prawniczych oraz jako prawnik in-house spółki akcyjnej.Obsługiwała również organ administracji rządowej. Doradza przedsiębiorcom (deweloperom) i Wspólnotom Mieszkaniowym w bieżącej obsłudze prawnej. Specjalizuje się w prawie nieruchomości. Zajmuje się transakcjami z zakresu obrotu nieruchomościami, w szczególności badaniem stanu prawnego nieruchomości (due diligence), przygotowywaniem projektów umów nabycia nieruchomości, opiniowaniem umów najmu z galeriami handlowymi oraz przygotowywaniem dokumentacji kredytowej oraz zabezpieczeń do umów kredytu, w postępowaniu wieczystoksięgowym i rejestrze zastawów. Opiniuje umowy deweloperskie, przedwstępne i przyrzeczone, dzierżawy i najmu. Udziela wsparcia prawnego polskim producentom kosmetyków i suplementów diety, konfekcjonerom i dystrybutorom produktów. Świadczy pomoc prawną na rzecz niepublicznych przedszkoli i żłobków. 

Mapa
Porady radcy prawnego

Cyfryzacja procesu inwestycyjno – budowlanego

Do końca 2022 roku Książka Obiektu Budowlanego prowadzona była wyłącznie w formie papierowej. Od 1 stycznia 2023 roku ustawodawca wprowadził, obok wersji papierowej możliwość prowadzenia Cyfrowej Książki Obiektu Budowlanego, w skrócie c-KOB, tj.

Cyfryzacja procesu inwestycyjno – budowlanego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.